Focení interiéru

V každém prostoru se snažím strávit trochu víc času a nasát atmosféru, najít jeho kouzlo, které prostřednictvím fotografie zachytím. Je to vášeň, absolutní flow. Proto často vůbec nemám fotky "před", ihned se ponořím do realizace:)

Přizpůsobuji se účelu, pro který budou fotografie využity. V galerii níže nahlédněte do jednotlivých kategorií:)

Fotografie vašich domovů k prodeji či k pronájmu mají za cíl zaujmout vysněného kupujícího

Mými klienty jsou samo prodejci i realitní kanceláře. Úkolem fotografií je zaujmout cílovou skupinu nájemníků či kupujících a zároveň prostřednictvím obrázků předat dostatek informací o tom, jak to v nemovitosti a v okolí opravdu vypadá. Důležité je zachycení nejen interiéru jako celku, ale i výhledů z oken, výtahu, okolí domu i samotný dům. Opět přidávám pár detailů, které budí emoce.

Fotografie sloužící k prezentaci ubytování na AirBnB nebo Booking.com

Snažím se nalézt genia loci každého místa a zachytit ho prostřednictvím fotografie. U krátkodobého ubytování dbám mimo jiné na vyfocení prostoru s průhledy do pokojů, aby klienti věděli, jak je apartmán rozložen a již před příjezdem se v něm dobře orientovali. Fotím výhledy z oken, prostřenou snídani a vybavení apartmánu.

Fotografie z realizací interiérových designerů - pořízené za účelem zaujmout jejich další klienty...

Zachycuji realizaci jako celek a detaily použitých komponentů/materiálů (zásuvky, kliky, lampy, úchytky apod.). Designer může díky fotografiím snadněji ukázat, jak použitý prvek vypadá v detailu i celkovém dojmu.

Vaše firmy a obchůdky, ve kterých vzkvétají nádherné nové nápady

Prostory, kde lidé tráví velkou část svého dne - pracoviště, firmy, obchůdky. K jejich focení jsem se nachomýtla vždy tak nějak náhodou, ale proč sem fotografie nezařadit, však se také jedná o interiéry:) A často velmi krásné!