Roční členství zdarma? To beru a jsem nadšená!

postclanek2

Můj dnešní příspěvek je plný nadšení. Zase se mi potvrdilo, že „líná huba = holé neštěstí“ a já ji línou neměla a ušetřila jsem své rodině 3 600 Kč. To se hodí ne? Teď ale k tomu, jak se to stalo.

Někteří z vás, co pravidelně čtou mé blogové příspěvky, vědí, že jsme si vyměnili letos v červnu domov s portugalskou rodinou. Napsala jsem na toto téma několik článků, a dokonce i elektronickou knihu, která je takovým cestovatelským deníkem a rádcem pro podobné cesty.

Další dovolenou jsme na léto neplánovali, takže jsem vůbec nezaregistrovala, že nám opět skončilo roční členství (Dokonce mi z naší oblíbené www.homeexchange.com poslali email s akční cenou za prodloužení, ale kdo by to v létě u vody četl, že?).

No co vám budu povídat, na náš profil jsem se podívala až na začátku září, když jsem tam chtěla vypsat naše cílové destinace pro další období a ouha, členství musí být obnoveno, a to již za plnou cenu, asi 3 600 Kč.

Proběhla následující komunikace (volný překlad v textu pod citací):

Hello, I totally missed this email and I just realized our profile has expired 🙁 Is there any possibility to get better price for the next year? I really want to prolong it… Less money would be much better though…

Thank you,

Pavlina

(Volný překlad: Zdravím, úplně jsem propásla Váš email a uvědomila si až dnes, že jsem neprodloužila platnost našeho profilu za uvedenou akční cenu. Je ještě nějaká možnost dostat slevu na další rok? Opravdu chci členství prodloužit, ale méně peněz by bylo fajn.)

Nina z www.homeexchange.com:

Dear Pavlina, thank you for your email. We are pleased to hear that you would like to rejoin our Community and keep listing your home with us. I’m afraid that the Loyalty Discount expired but you are still welcome to renew at the loyalty price of $120.00 USD (instead of $150.00 USD) with the 20% discount I’m sending you here.

(Volný překlad: Těší nás, že se chcete znovu připojit k naší komunitě, bohužel časový limit pro členskou slevu již vypršel, stále Vám ale mohu nabídnout slevu 20%, tedy 120 dolarů namísto 150 dolarů. Postupujte dle návodu níže a slevu aplikujte.

(den po obdržení tohoto emailu):

Hello Nina, you are really kind, anyway I have to try: As I write articles about your service and I have written an eBook too and I know that many of my followers think about being a part of this and probably will be. I know we are only really small country, but get very popular and I will write about you more and more, I do promise 🙂 So, is there any other discount for me? My articles are only in Czech language so far, but you can find your name and links in them:
http://pavlinastefan.com/vymente-domov-za-zahranici/
http://pavlinastefan.com/vymena-domovu-sok/

(Volný překlad: Moc děkuji za nabídku, ale stejně to musím zkusit. Píšu o Vaší službě články a také jsem napsala elektronickou knihu, kde Vaši službu popisuji. Vím, že mnozí z mých čtenářů uvažují o členství a pravděpodobně se i členy komunity stanou. Jsme jen malá země, ale stále populárnější a já o Vás budu psát dál a dál, slibuji. Našla by se nějaká jiná sleva? Moje články jsou zatím jen v českém jazyce, ale můžete v nich najít své jméno a odkazy na Vaše stránky.)

Odpověď nepřicházela, tak jsem to včera vzdala a zaplatila členství se slevou, tedy 120 amerických dolarů.

A dnes mě v emailové schránce čekal email, před kterým se skláním a říkám: Tohle je bezva firma!!

Nina from www.homeexchange.com:

Dear Pavlina, thank you for your email. We apologize for our late reply. I confirm that, per request of my colleagues in the Social Media Department, we have issued a full refund of your last payment and granted you a free year Membership. Please allow  1-5 business days for the refund to settle, if not sooner. Your free year Membership is valid till Sep 7, 2017. This free Membership is our appreciation for your media work so far where you have helped to spread the word about home exchanging. We are grateful for your recommendations and your positive feedback about our Community.

(Volný překlad: Omlouváme se za pozdní odpověď. Potvrzuji, že na žádost kolegy ze sociálních médií Vám bude vrácené již zaplacené členství a garantováno roční členství zdarma. Během pěti dnů očekávejte vrácení peněz. Vaše členství je obnoveno do 7. září 2017. Roční členství zdarma je naším oceněním za mediální podporu, kterou jste dosud dělala, za pomoc s rozšiřováním povědomí o výměně domovů. Jsme Vám vděčni za Vaše doporučení a Vaši pozitivní zpětnou vazbu.

Víte, tihle lidé dělají svou práci opravdu skvěle a já se jim nedivím. Podporují totiž nádhernou věc. Propojují lidi všech národností.

Krásný týden (plný alespoň malých úspěchů a radosti z nich) přeji i vám všem!

Pavlína

 

 

 

 

 

 

Pavlína Štefanová
Je nadšená interiérová fotografka a Home Stagerka. S láskou pomáhá majitelům nemovitostí perfektně připravit jejich majetek do nabídky a učí je, jak oslovit prostřednictvím fotografie či videa svého vysněného klienta. Pavlína je autorkou eBooku Udělejte z nemovitosti lukrativní zboží , který se zabývá tématikou home stagingu, tedy přípravou nemovitosti pro realitní trh tak, aby se po ní doslova zaprášilo. Na facebooku se můžete stát také fanouškem její stránky Vy-užij svou nemovitost Sledovat je Pavlínu možné i na Instagramu (pavlinastefan) Více o Pavlíně si můžete přečíst zde: >>
Komentáře