Video prohlídky 

Video prohlídky hrají při pronájmu či prodeji nemovitosti čím dál tím důležitější roli. Získejte díky nim konkurenční výhodu! Inspirujte se ve videích níže. Stačí kliknout na obrázek!

Byt pořízený jako investice. Menší město, návratnost investice asi 10 let, zejména pokud se opřete do re-stylingu a vytvoříte za pár kaček domov, na který se přijde podívat 15 zájemců a 14 ho chce... 🙂 A tak to má být! 

Velký a krásný byt k prodeji na Praze 5! Uvidíme, jak rychle si najde svého nového majitele:)

Luxusní nemovitost v Hradci Králové, určená k pronájmu. Interiér vznikl pod rukama designerky Hanky Matějkové a jeho majitelé si svého bývalého domova moc váží. Pronajat byl za pražskou cenu manažerovi ze zahraničí. Tleskám!

Tento malý byt v Hradci Králové byl pronajatý během pár hodin. Více konkurujících si zájemců má za výsledek velice příjemný měsíční příjem pro jeho majitele! 

Byt k pronájmu v Praze, u kterého jsme se rozhodli pro propagaci videa přes Facebook. Výsledky dobře zacílené reklamy jsou vždy zásadně lepší v porovnání s klasickým inzerátem, zkuste to někdy!:)

Majitelé tohoto bytu mě oslovili přes můj web a myslím, že jsme si ihned padli do noty. Prodali za cenu, za kterou prodat chtěli... a to do 14 dnů od uveřejnění inzerátu. Paráda, opět velmi milá spolupráce. Děkuji!